Polka Mistrzynią Świata! Dobry występ Kury w Moskwie mimo dwóch upadków! – Nachwyt

Mistrzostwa Świata

8 Września mieliśmy okazje przeżywać tegoroczne Mistrzostwa Świata w Street Workout Freestyle. Polska ma być z czego dumna, Polka Natalia Modzelewska zwyciężyła w żeńskiej kategorii! Wielki pech natomiast dotknął naszego 6-krotnego Mistrza Polski Mateusz Płachtę, który zaliczył 2 upadki, mimo to pokazał klasę występując z kontuzjowanym palcem, którego nie do końca udało mu się wyleczyć. 

Polska królowa!Mistrzostwa Świata

Mieszkanka Krakowa, zdominowała tegoroczną kategorię żeńską zgarniając pierwsze miejsce. Podczas swojego występu na pewno zachwyciła pokazem dynamiki, którego nie powstydziło by się paru panów z męskiej kategorii. Jej występ możemy odszukać na jej instagramie. Trzymamy kciuki za przyszłość Natalii i liczymy na równie dobry albo nawet i lepszy występ za rok! Instagram Natalii: @nataliamodzelewska_

Polski król!

Mistrzostwa ŚwiataMateusz Płachta nie raz pokazywał nam, że jest z niego niezły gość jeżeli chodzi o Street Workout. Jednak to jak zaprezentował się w Moskwie mimo kontuzji palca przechodzi ludzkie oczekiwania. Gdyby nie stres, który na pewno przyczynił się w jakieś mierze do dwóch upadków Kura z pewnością znalazłbym się w finale, a kto wie może znalazłby miejsce na pudle. Ostatecznie skończył swoją przygodę na pierwszej rundzie. Relacje z jego wyjazdu i występu możemy znlezć na jego kanale na YT: Kura Workout.

Wielki nieobecny Mistrzostw

Wicemistrz Polski z Nadarzyna Piotr Majchrzak, który ma podobno najlepsze hefesto w Polsce musiał zrezygnować z wylotu do Moskwy. Pojechanie na MŚ to wielka odpowiedzialność, ale i też wielkie wyróżnienie. Niestety Piotr musiał zrezygnować z wylotu do Moskwy. Podczas jednego z jego treningów sprzed Mistrzostw nabawił się kontuzji podczas jego popisowego hefesto. Niestety nikt nie mógł się tego spodziewać, ale jak to ujął Piter na swoim instagramie: Najgorsze jest to, że nie mogłem polecieć na Moskwe i jak widzę story od Kury, albo Natalii to sportowa złość wzrasta, że nie jestem na tyle sprawny, aby reprezentować nasz kraj na MŚ. Dokonam tego za rok! To jest mój cel i go osiągnę :). My również mamy nadzieje na to, że Cię za rok tam zobaczymy!  Instagram Piotra na którym możemy zobaczyć niefortunny wypadek znajdziemy tutaj.